wtorek, 10 kwietnia 2018

RECENZJA - MATA EDUKACYJNA

Zostałam wybrana do testowania produktu mata edukacyjna "Dżungla" marki Canpol Babies w programie Blogosfera, więc z przyjemnością przedstawię moją opinię.


Wygląd 🐯
Na pierwszy rzut oka mata jest dość sporym kolorowym przedmiotem z liczną ilością elementów - zawieszone są na niej zabawki przedstawiające: 3 zwierzaki (Lwa, Tygrysa, Żyrafę). Na spodzie maty również widnieją te same zwierzaki - pomarańczowa żyrafa, żółty lew, zielony tygrys, dodatkowo umieszczono tam niebieskiego słonia, motylka, gąsiennice i kwiaty. Elementów do zabaw jest w sumie 18. Cała mata ma bardzo żywe, skupiające wzrok kolory, co sprawia, że maluch odkrywa matę kawałek po kawałku i nie ma możliwości, żeby się szybko znudził.


Wykonanie 🐵
Jakość wykonania maty jest na bardzo wysokim poziomie. Wszystko uszyte w sposób dokładny i odpowiadający wymaganiom bezpieczeństwa. Nie wystają żadne nitki oraz niebezpieczne zakrzywienia. Nadaje się dla najmniejszych dzieciaczków 0+ przez co mata staje się o wiele bardziej atrakcyjna, ponieważ może posłużyć dłuższy czas. W porównaniu z innymi matami zabawki są tu umieszczone dużo niżej - w sposób odpowiedni nawet dla miesięcznego dziecka. Mata jest dosyć duża: 88cmx88cm oraz jest ocieplana, aby zapewnić jak największy komfort zabawy


Do zabawy 🐘
Zabawa na macie Canpol Babies umożliwia dziecku rozwój trzech zmysłów: wzroku, dotyku oraz słuchu, a to za sprawą licznych kolorowych zabawek o różnych kształtach oraz pozytywce, która znajduje się w zielonym tygrysku. Zabawka zawiera elementy, które: szeleszczą (np. ucho żyrafy i kwiatki) dzwonią (lew) i piszczą (nos tygrysa). Jest tu także grzechotka (trąba słonia) oraz lusterko dla niemowląt. Wielką zaletą jest to, że zabawki można dowolnie odpinać, przypinać oraz prać w pralce


Dodatkowe plusy 🐅
Gdyby dziecko jednak nie zainteresowało się matą można ją wykorzystać jako kocyk do ogrodu, czy na plaże. Dzięki łatwemu montażowi i odpinanym elementom matę można zabrać na wakacje lub na wyjazdy do rodziny.
Dzięki miękkości i ciekawej fakturze mata zachęca niemowlaka do leżenia na brzuszku i oglądania jej.

Reakcja dziecka 🐆
Maluch gdy zobaczył matę od razu się zainteresował. Największą uwagę niunia poświęciła lusterkom i grającemu tygrysowi. Chwilowovzainteresowana była leżeniem na brzuszku ale wynika to pewnie z tego, że jest malutkabi podnosi głowę jedynie na 30bsekund. Zapewne będzie bardziej się nią bawić za miesiąc lub dwa. Na razie lusterko to zabawka numer 1.


Pierwsza reakcja dziecka - zobaczyła lusterko
Reakcja na grzechotki

Pierwsza zabawa na macie z mamą - piszczałka

Usłyszałam dźwięk pozytywki - zielony tygrysek 
Bardzo dziękujemy firmie Canpol Babies za wspaniały prezent - akurat na ukończony 1 miesiąc ;) Z przyjemnością przetestowałyśmy matę i już wiemy, że zostanie z nami na długo. Dzidziuś jest zadowolony i chętnie na niej leży.

Warto zaglądać na oficjalną stronę firmy Canpol! Czeka tam wiele porad i wspaniałe konkursy. Następna edycja na blogosferze już jest! - mam nadzieje, że jeszcze coś  przetestujemy, a może uda się przeprowadzić konkurs. Jeszcze raz dziękujemy !


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

BLOGOSFERA - CUTE ANIMALS

Witam w ten słoneczny dzień. Na Blogosferze znów piękny program testowanie! Tym razem chciałabym przeprowadzić przetestować zestaw Cute Anim...